Kamera Teknolojileri

Güvenlik Kameralarında 3 farklı kamera teklonojisi mevcuttur;

1- ANALOG KAMERA SİSTEMLERİ

Analog kamera sistemleri piyasada en ucuz ve en kötü görüntüye sahip kamera sistemi olarak bilinirler. Görüntü çözünürlükleri genelde 400 TVL(TVLine) dan başlar 2000 TVL(TVLine) çözünürlüğe kadar çıkabilir. Buda ürünün görüntü kalitesini ortaya koyar. Şuanda birçok kamera üreticisi analog sistemleri üretmemektedir. Fakat ihraç fazlası olduğundan piyasada uygun fiyatlara satılmaktadır.


2- AHD KAMERA SİSTEMLERİ

AHD Yani Analog HD kamera sistemleri günümüz teklonojisi ile üretilen net HD görüntü üreten kamera teknolojisidir. Genel olarak 1 Mega Pixel ile başlayıp 4 Mega Pixel e kadar görüntü çözünürlükleri vardır. Piyasada net görüntü olarak 1.3 Mega Pixel(960p) AHD Kameralar yaygın olarak tercih edilmektedir.


3- IP KAMERA SİSTEMLERİ

IP Kameralar diğer kamera sistemlerine göre oldukça farklılık gösterir, analog ve ahd kamera sistemlerinde koaksiyel kablo kullanılırken IP kamera sistemlerinde ise network kabloları CAT5/6/7 kullanılır, sistemin kablolarında olduğu gibi sonlandırması da farklıdır, RJ45 Jak ve Power jaklar ile sonlandırılır, swich ile istenilen network e alınırlar. IP Sistemler kamera teknolojisinde gelinmiş son noktadır. Kablo metrajından tasarruf ve kameraların diğer interkom sistemleri ile uyumlu çalışması için büyük projelerde/işletmelerde tercih edilirler. IP Kameraların bir çoğunda mikrofon özelliğide mevcuttur, bir yandan görüntü bir yandan ses kaydı da tutarlar. 1 Mega Pixel den başlar 12 Mega Pixel e kadar farklı lens ve mercekleri bulunur.

Kamera Kasa Çeşitleri

icmekandometip

İç Mekan İçin

Dome Tipi Kamera

icmekanboxtip

İç Mekan İçin

Box Tipi Kamera

dismekankamera

Dış Mekan İçin

Su Geçirmez Kamera

speeddome

Dış Mekan İçin

Hareketli Su Geçirmez Kamera

Montaj Satış Bilgilendirmesi

Öz Güvenlik olarak kameraları kurdurmak istediğiniz mekana gelerek ücretsiz keşif yapıyoruz, projelendirme işleminin ardından fiyat teklifi sunuyoruz.

Dilerseniz ürün özelliklerine göre veya farklı kamera teknolojisini içeren çeşitli fiyat teklifide verebiliyoruz.

Hem fiyatta hemde montajda iddialıyız, önce siz kazanıyorsunuz..

Sadece görüntü değil isteğiniz doğrultusunda ses kaydı da aldırabilir, gizli kameralar kurabilir veya bebek gözetim kameraları da kurabiliriz. Böcek tipi mikrofon montajıda yapmaktayız.

TV ve Monitörler dışında; tüm sistemlerimizi aylık ücret ödemeden cep telefonlarınızdan, bilgisayar veya tabletlerinizden seyredebilir ve ortamı dinleyebilirsiniz.

Kurduğumuz sistemler yıllarca sorunsuz çalışıyor, %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir, garanti kapsamında 2 yıl boyunca oluşabilecek problemleri yerinde ücretsiz olarak çözüyor çözemezsek ürünleri yenisi ile bire bir değiştiriyoruz.

Sadece garanti süresince değil, her daim yaptığımız işin arkasındayız. Garanti sonrası cüzzi servis ücreti karşılığında oluşabilecek sorunlarınızı da çözüyoruz.

Muğlamızın tüm ilçelerine çalışmaktayız, bizden teklif almadan sistem kurdurmayın, iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Öz Güvenlik - Profesyonel, dürüst hizmet!