CAT, Fiber ve Telefon Kablolama

Kablolama Hizmetlerimiz

Video, enerji, data, network, telefon kablo altyapısının projelendirilmesi, yer altı ve yüzeyüstü kablolama ekipmanları temini ve işçiliğinin yanında 1000 metrenin üzerindeki mesafeler için fiber kablo altyapısı ve kablosuz video, ses ve data gönderimi hizmetlerini kapsar.

Kurulmuş olan zayıf akım sistemlerinin aylık ve periyodik bakım sözleşmeleri ile düzenli ve sağlıklı çalışabilir olmasını sağlamak için gerekli servis hizmetlerini kapsar.


Network Altyapı ( Bakır kablolama ve sonlandırma hizmetleri, CAT5, CAT6, CAT7 ile data sonlandırma, RJ45, patch panel...)

Telefon Alt yapı ( Telefon kablolama ve sonlandırma hizmetleri, RJ11, switch panel...)

Fiber Altyapı ( Fiber kablolama ve sonlandırma hizmetleri, fusion sonlandırma, patch panel, coupler...)

cat6

CAT 5/6/7 Kablo

300mt 'ye kadar mesafeler için.

fiber

Fiberoptik Kablo

500 mt ve sonrası için.

telefonkablosu

Telefon Kabloları

RJ11 / Telefon iletişimi.

swichsonlandırma

Switch Network

Server ve Network oluşturma.

Montaj Satış Bilgilendirmesi

Öz Güvenlik olarak kablolama yaptırmak istediğiniz mekana gelerek ücretsiz keşif yapıyoruz, projelendirme işleminin ardından fiyat teklifi sunuyoruz.

Hem fiyatta hemde montajda iddialıyız, önce siz kazanıyorsunuz.

Kablolama yaparken kablolaların gözükmemesi, kablolaların kablo kanalı, ızgara yada borular ile gizlenmesi ve tüm bunları yapıya zarar vermeden montajını yapmak önceliğimizdir.

Muğlamızın tüm ilçelerine çalışmaktayız, bizden teklif almadan alt yapı kurdurmayın, iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Öz Güvenlik - Profesyonel, dürüst hizmet!