Misyon ve Vizyonumuz

Misyonumuz

Daha iyisi için gelişme ilkesini benimsemiş, mutlu müşteri ve çalışanlarla birlikte rekabetçi, yenilikçi ve güvenilir bir şirket olarak, güvenlik, geçiş kontrol ve kilit sistemlerinde müşterine katma değer sağlayan güvenlik firması olmak.


Vizyonumuz

Müşterilerimizin ve çalışanların mutlu olduğu, her zaman doğru çözümleri üreten ve en iyi hizmeti sağlayan teknolojik güvenlik şirketi olmak.


Temel Değerlerimiz

Dürüst ve güvenilir hizmet veririz.

Gelişimde süreklilik ilkesini benimseriz.

Rekabetçi ve yenilikçiyiz.

Müşterilerimizle birlikte kazanırız.


Firma Yetkilisi

Orkun Onur ÖZKAN

11.09.1984 Tarihinde İstanbul - Kadıköy doğumlu olup, asıl memleketi Afyon - Dinardır.

Lise olarak İst - Küçükyalı Endüstri Meslek Elektrik - Elektronik bölümünü, yüksek lisans olarak Beykent Üniversitesi Mekatronik Mühendistliği bölümünü başarı ile tamamlamıştır.

Askerliğini Afganistan/Kabil'de teknik destek kuvvetlerinde telsiz, bilgisayar ve elektronik sistemlerinin tesisi ve idamesini yaparak tamamlamıştır.

Askerliğinin ardından PC-Gold, Bronz Telecom, Türk Telekom ve TTNET'te elektronik sistemler ve bilgisayar alt yapı hizmetlerinde gerek sahada gerekse ofiste çeşitli ve önemli pozisyonlarda çalışmıştır.

Arla Mühendistlik firması ile yurt dışında akıllı ev sistemleri tesis etmiştir. Sonrasında güvenlik sektöründe 2 farklı firmada teknik sorumlu olarak görev almış ilgili sistemlerin idame ve tesisini başarı ile sağlamıştır.

15.10.2015 tarihi itibari ile Muğla da Öz Güvenlik firmasını kurmuş, tüm bilgi ve birikimleriyle hizmetlerini sürdürmektedir.