Alarm Sistemleri

Güvenlik Hırsız / Yangın Alarmları

Hareket Dedektörü veya Manyetik Kontaklı Algılama ve İhbar Sistemleri genellikle işyerlerinde, evlerde, villalarda kullanılmakla beraber apartman ve rezidanslarda doğalgaz dedektörü, ısı dedektörü, su basma dedektörü, duman dedektörü, panik buton gibi cihazlarla entegre olarak çalışabilmekte, polis, jandarma, itfaiye, ambulans gibi birimlere anında mesaj iletmek için haber alma merkezleri tarafından 7/24 takip edilebilmektedir.

Telefon hattı olmayan veya kullanmak istemeyen müşterilerde sisteme GPRS / GSM modem entegre edilerek tüm arama seçenekleri aktif edilebilmektedir.

Alarm sistemi aşağıdaki ürünlerin kurulumu ile fiyatlandırılır. Alarm fiyatları kablolu ve kablosuz olmasına ve pencere ve oda sayısına göre değişiklik gösterir.

alarmpanel

Alarm Paneli

Sistemin merkezidir.

alarmsiren

Siren

Sesli uyarı/panik oluşturur.

dumandedektoru

Duman / Gaz Dedektörü

Yangını / Gaz Kaçağını Algılar.

hareketdedektoru

Hareket Dedektörü

Kızılötesi ile Hareketi Algılar.

kapipencere

Manyetik Kontak

Kapı ve Pencerelere Takılır.

gsmaramamodulu

GSM Arama Modülü

Telefon olmayan yerlerde kullanılır.

sudedektoru

Su Dedektörü

Su Baskınını Algılar.

panikbutonu

Panik Butonu

Sistemi devreye sokar.

Montaj Satış Bilgilendirmesi

Öz Güvenlik olarak alarm sistemini kurdurmak istediğiniz mekana gelerek ücretsiz keşif yapıyoruz, projelendirme işleminin ardından fiyat teklifi sunuyoruz.

Hem fiyatta hemde montajda iddialıyız, önce siz kazanıyorsunuz..

Alarm sistemleri kablolu yada kablosuz olarak tercihinize göre montajı yapılıyor.

Dilerseniz alarm sistemi sizi ve vereceğiniz 5 numaraya kadar alarm durumunda arama yapıyor veya alarm takip merkezine bağlıyoruz(alarm merkezleri yıllık ücrete tabidir). Alarm merkezi Ambülans, polis, itfaiye yada jandarmaya en hızlı şekilde ulaşıyor, oluşabilecek zararları önlüyor/minumuma indiriyorsunuz.

Alarm sistemlerimizin sabotaja karşı koruması olmakla birlikte, telefonla kurma ve kapatma, ortamı telefon ile dinleme ve elektrik kesintisinde çalışmayı sürdürme gibi üstün özellikleride mevcuttur.

Kurduğumuz alarm sistemleri yıllarca sorunsuz çalışıyor, %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir, garanti kapsamında 2 yıl boyunca oluşabilecek problemleri yerinde ücretsiz olarak çözüyor çözemezsek ürünleri yenisi ile bire bir değiştiriyoruz.

Sadece garanti süresince değil, her daim yaptığımız işin arkasındayız. Garanti sonrası cüzzi servis ücreti karşılığında oluşabilecek sorunlarınızı da çözüyoruz.

Muğlamızın tüm ilçelerine çalışmaktayız, bizden teklif almadan sistem kurdurmayın, iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Öz Güvenlik - Profesyonel, dürüst hizmet!